Geografie

Baví vás číst v mapě? Zajímá vás klimatická změna, problematika sucha, migrace obyvatelstva nebo cestovní ruch. Chcete v rámci studia jezdit na exkurze či terénní cvičení? Rádi byste měli jistotu uplatnění po ukončení studia? Pak je geografie právě pro vás! Z široké nabídky našich studijních programů si vybere každý a v průběhu studia vás čeká pestrá nabídka studijních i mimoškolních aktivit.

Nahlédněte do útrob geografické sekce, poznejte její specifika a možnosti, které studium geografie nabízí. S geografií máte jistotu kvalitního a pestrého studia i 100 % uplatnění na trhu práce.

 

Exkurze po geografické sekci

V krátkém videu se dozvíte nejpodstatnější informace o geografické sekci. Nahlédnete do Mapové sbírky, dozvíte se, jaké studijní programy nabízíme a zjistíte, že geografie není jen o sezení v posluchárnách.

Vše, co vás zajímá a chcete se zeptat

Máte dotazy ke studiu geografie? Zajímá vás, jak probíhá výuka? Jaké vás čekají předměty? Kam budete jezdit na terénní cvičení? Jaký je život na geografii nebo kam zajít na pivo s geografy? Neváhejte se zeptat studentů geografických programů, kteří vám zodpoví jakékoliv dotazy.

Podívejte se nejprve na často kladené otázky.

Vstupte do chatovacího fóra

Když ne live, tak alespoň stream.

O studiu na sekci se dozvíte všechny informace z úst nejpovolanějších - pana děkana fakulty profesora Jiřího Zimy, sekčních proděkanů či význačných profesorů.

Záznamy živých streamů na Youtube najdete zde.

Přejít na LiveStream na Youtube

Bakalářské a magisterské studijní programy na PřF UK

Bakalářské programy

Biologie
Geografie
Geologie
Chemie
Životní prostředí

Magisterské programy

Biologie
Geografie
Geologie
Chemie
Životní prostředí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace