Chemie

Chceš pochopit, jak fungují chemické procesy v lidském těle nebo ve světě kolem nás? Chceš experimentovat? Pak je studium chemie přesně pro Tebe. Můžeš se podílet na přípravě nových funkčních materiálů, objevovat nové cesty syntézy léčiv, zkrátka poznávat jak funguje svět kolem nás. Pokud Tě to láká stejně jako nás, pojď studovat a bádat k nám na Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy.

Jaké studijní programy nabízíme a co si máš vybrat? Zjisti jak vypadá a co obnáší studium na Chemické sekci PřF UK, jakým vědeckým oblastem se věnujeme a jaké další možnosti při studiu máš.

 

Program DOD 2023: pátek + sobota (Hlavova 8)

Informační přednáška o studiu chemických studijních programů - posluchárna CH1 (pátek - 10:00, 12:00, 14:00, sobota - 11:00, 13:00)

Podrobnější informace k jednotlivým studijním oborům a programům (pátek - 11:00, 11:30, 13:00, 13:30, 15:00, 15:30, sobota - 12:00, 12:30, 14:00, 14:30)

Kavárna v knihovně chemie

Otevřené laboratoře

Jak to vypadá na chemické sekci?

Chceš se dozvědět základní informace o studiu chemických programů na PřF UK a zároveň si prohlédnout jak to u nás vypadá a na co se při studiu můžeš těšit? Video napoví.

Zeptejte se na vše, co vás zajímá

Máš otázky ke studiu Chemie? Chceš vědět jaký program zvolit a jaké nároky na Tebe budou kladeny? Jaké předměty, rozvrh a zkoušky Tě čekají? Jaké další aktivity nabízíme? Nebo dokonce jaké budeš mít uplatnění? Neváhej se obrátit na naše studenty, kteří jsou připraveni odpovědět na všechny Tvé otázky.

Podívejte se nejprve na často kladené otázky.

Vstupte do chatovacího fóra

Bakalářské a magisterské studijní programy na PřF UK

Bakalářské programy sekcí:

Biologie
Geografie
Geologie
Chemie
Životní prostředí

Magisterské programy sekcí:

Biologie
Geografie
Geologie
Chemie
Životní prostředí