Biologie

Máte vášeň pro přírodu? Zajímá Vás nejen jak vypadá, ale i jak funguje? Pak je studium Biologie pro Vás ideální příležitostí. Malebné říše rostlin, divoká království zvířat, mikroorganismy běžně pro lidské oko neviditelné, záhadný svět proteinů a DNA nebo dokonce to jak spolu všechny tyto bytosti a nebytosti koexistují. A jak do toho zapadáte i Vy? Přidejte se k nám a objevujme Svět společně!

Zjistěte jak vypadá a co obnáší studium na Biologické sekci. Jaké programy si můžete vybrat? Zde také uvidíte, čemu se věnujeme a jaké další možnosti na Vás při studiu čekají.

Jak to vypadá na biologické sekci?

Video vám přiblíží život na fakultě i mimo ní. Nahlédnete do našich laboratoří a celkového prostředí Biologické sekce. Dozvíte se, kam se během studia můžete vydat a jaká dobrodružství vás neminou. A jaké je to být studentem biologie? To vám ještě lépe ukáže další video.

Zeptejte se na vše, co vás zajímá

Máte otázky ke studiu Biologie? Nevíte jaký program zvolit a jaké nároky na Vás budou kladeny? Jaké jsou předměty, rozvrh a zkoušky? Jaké aktivity budete moci podnikat? Nebo dokonce jaké budete mít uplatnění? Neváhejte se obrátit na naše studenty, kteří jsou připraveni poradit se všemi nejasnostmi.

Podívejte se nejprve na často kladené otázky.

Vstupte do chatovacího fóra

Když ne live, tak alespoň stream.

O studiu na sekci se dozvíte všechny informace z úst nejpovolanějších - pana děkana fakulty profesora Jiřího Zimy, sekčních proděkanů či význačných profesorů.

Záznamy živých streamů na Youtube najdete zde.

Přejít na LiveStream na Youtube

Bakalářské a magisterské studijní programy na PřF UK

Bakalářské programy

Biologie
Geografie
Geologie
Chemie
Životní prostředí

Magisterské programy

Biologie
Geografie
Geologie
Chemie
Životní prostředí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace