Navazující magisterský program

Podání přihlášky

Přihláška se podává elektronicky prostřednictvím studijního informačního systému Univerzity Karlovy. Vyplněnou přihlášku je třeba ve studijním informačním systému elektronicky odeslat a platbu provést nejpozději do 31. března 2022. Poplatek za úkony spojené s přijímacím řízením činí 820 Kč.

nejpozději do

31. března 2022

Přijímací zkouška

Řádný termín přijímacích zkoušek je pro všechny magisterské programy 13. – 17. června 2022, náhradní termín je 28. června 2022. Detaily jsou uvedeny na stránkách Studijního oddělení PřF UK.

Přijímací zkouška u "jednooborového" studia a studia v kombinaci geografie - tělesná výchova je ústní a zjišťuje zvládnutí základních předmětů bakalářského studia Geografie se zaměřením na vzdělávání. U "dvouoborového" studia se zjišťuje zvládnutí základních předmětů i z patřičného druhého aprobačního předmětu se zaměřením na vzdělávání. Dále zkouška zjišťuje úroveň zvládnutí obecných základů a předmětů pedagogicko-psychologického bloku, v rozsahu základních předmětů bakalářského studia oboru se zaměřením na vzdělávání a splnění náslechové praxe v rozsahu min 4 kredity (= cca 2 týdny nebo 2h/týdně za semestr).

Máte dotaz?

Kompletní informace o přijímacím řízení naleznete na fakultních stránkách, s dotazy se obracejte na pracovníky Studijního oddělení emailem prihlaska@natur.cuni.cz nebo na telefonním čísle 221 951 155.

Tel:
221 951 155

E-mail:
prihlaska@natur.cuni.cz

Aplikace pro uchazeče

Aplikace pro uchazeče Studuj Přírodovědu na Karlovce tě provede Dnem otevřených dveří na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, pomůže Ti zorientovat se v přijímacím řízení a dovede tě úspěšně až k začátku studia na naší fakultě.

Stahuj aplikaci na:

Google Play   App Store
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace