Den otevřených dveří

 

 

Den otevřených dveří 2022 (14.1.15.1.)

 

Den otevřených dveří na Přírodovědecké fakultě UK se uskuteční 14. - 15. 1. 2022 hybridně, tedy kombinací informací v on-line prostředí a návštěv na fakultě. 

Dozvíte se vše o studiu biologie, chemie, geografie, geologie i životního prostředí.

Návštěvy na fakultě budou vzhledem k epidemické situaci organizovány v menších skupinách, které nahlédnou do učeben, laboratoří a seznámí vás s prostředím fakulty. Skupiny budou organizovány pro každou sekci (biologie, chemie, geografie, geologie a životní prostředí) zvlášť. Po vyplnění rezervačního formuláře Vám přijde potvrzení s programem na Vámi zadaný email.

Prohlídky budou organizovány v časech mezi 9-16 hodinou. Konkrétní čas je možné rezervovat v registračním formuláři.

Rezervační systém pro biologickou sekci

Rezervační systém pro chemickou sekci

Rezervační systém pro geografickou sekci

Rezervační systém pro geologickou sekci

Rezervační systém pro Ústav životního prostředí

 


Informační videa vám dají základní informace a představu o jednotlivých studijních zaměřeních.
Pokud vás zajímají podrobnosti o jednotlivých programech, zapojte se do diskuzních skupin na Facebooku, kde se "potkáte" přímo se studenty fakulty.

Stačí vybrat, které zaměření vás zajímá a pustit se do prozkoumání!

 

Podmínky pro vstup na fakultu a pohyb na ní:
Návštěvníci jsou při vstupu do budov fakulty povinni se prokázat platným certifikátem o očkování či prodělání nemoci, a to ideálně prostřednictvím aplikace Tečka.
Po celou dobu pobytu v budovách fakulty návštěvníci musí dodržovat veškerá aktuálně platná mimořádná opatření, zejména mít po celou dobu nasazený respirátor. Více informací ZDE.

Těšíme se na vás 14. a 15. 1. 2022!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace